Witamy na naszej stronie internetowej
CargoPress

Kontakt telefoniczny

(+48) 61 812 66 12

Email

biuro@zpcz.pl

Adres

Piastów 16, 62-300 Września

Firma

ZPCZ do MR - ZAKŁAD PRODUKCJI CZĘŚCI ZAMIENNYCH DO MASZYN ROLNICZYCH to przedsiębiorstwo rodzinne z siedzibą we Wrześni koło Poznania. Produkujemy nowoczesne maszyny rolnicze ich podzespoły oraz części zamienne, Wszystkie produkty ZPCZ do MR spełniają najwyższe standardy jakości.

ZPCZ do MR to polska firma rodzinna. Historia firmy to ciągły i dynamiczny rozwój - odzwierciedlenie tego znaleźć można w ciągłym poszerzaniu oferty o coraz bardziej nowoczesne wyroby. W procesie rozwoju produkcji olbrzymią wagę przykładamy do wymagań użytkowników. Naszym celem jest zaspokojenie w równym stopniu potrzeb wszystkich klientów. Dlatego priorytetami dla nas są bezpieczeństwo użytkowników, niezawodność, wysokiej jakości komponenty jak również dostępność części zamiennych. Ważna jest jasna, prosta konstrukcja i wzornictwo. Dzięki nieustannemu dążeniu do perfekcji nasze wyroby prezentują innowacyjną i atrakcyjną formę oraz przyjazne dla środowiska użytkowanie.

Nasze przedsiębiorstwo rodzinne dzięki swojej elastyczności i szybkim reakcjom na zmieniające się wymagania rynku, nawet w czasach globalizacji zamierza dotrzymać kroku konkurencji. Jesteśmy przekonani, że miejsca wystarczy zarówno dla wielkich koncernów , średnich przedsiębiorstw, jak również małych rodzinnych firm wytwórczych.

Dzięki doskonale opracowanej strategii działania stworzyliśmy przedsiębiorstwo, które doskonale zaspokaja wszelkie wymagania krajowych jak i zagranicznych partnerów i jest postrzegane jako wiarygodny dostawca produktów o najwyższej jakości. Bardzo dziękujemy za zaufanie dotychczasowym klientom a nowych serdecznie zapraszamy do współpracy.