Witamy na naszej stronie internetowej
CargoPress

Kontakt telefoniczny

(+48) 61 812 66 12

Email

biuro@zpcz.pl

Adres

Piastów 16, 62-300 Września

Polityka jakości

Wielotorowe myślenie o otoczeniu jest wpisane w filozofię działania ZPCZ do MR jako przedsiębiorstwa rodzinnego. W naszej działalności staramy się budować trwałe, równorzędne relacje ze wszystkimi naszymi partnerami. W praktyce oznacza to otwarte i przejrzyste zasady działania, szacunek dla pracowników, kontrahentów oraz środowiska naturalnego..

Wysoka jakość i funkcjonalność wyrobów to nasz priorytet. Na zaufanie Klientów zapracowaliśmy szukając wciąż nowych rozwiązań. Aby nowatorskie pomysły szły w parze z wysoką jakością, podjęliśmy decyzję o wdrożeniu systemu kontroli jakości i dostosowaniu go do standardów międzynarodowych. Kontrola jakości zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług. Zrozumienie potrzeb Klienta uczyniliśmy szczególnie ważnym elementem naszych działań.

Polityka Jakości wypełniana jest poprzez ustanowione i realizowane następujące cele jakościowe:

- Utrzymanie jakości naszych wyrobów na poziomie zgodnym z potrzebami i oczekiwaniami klientów
- Ciągłe usprawnianie funkcjonowania przedsiębiorstwa i procesów budujących naszą wiarygodność w oczach klientów i społeczeństwa
- Traktowanie naszych Klientów i Dostawców jako partnerów

Dążeniem naszym jest, aby stawać się lepszym w zaspokajaniu potrzeb klientów w harmonii ze środowiskiem i zasadami bezpieczeństwa.