Witamy na naszej stronie internetowej
CargoPress

Kontakt telefoniczny

(+48) 61 812 66 12

Email

biuro@zpcz.pl

Adres

Piastów 16, 62-300 Września

Przyczepa objętościowa ZPCZ-T-088

Jeszcze nigdy uzyskanie dotacji nie było tak proste!!!

W obecnej perspektywie dystrybucji środków unijnych duży nacisk kładzie się na umożliwienie rozwoju przedsiębiorstw i gospodarstw rolnych oraz wzrost ich konkurencyjności, co może być osiągnięte poprzez różne inwestycje m. in. zakup innowacyjnych maszyn i urządzeń rolniczych, wpływających na ochronę środowiska.

W ostatnich miesiącach uruchomiono kolejne działania z unijnych i krajowych programów pomocowych na lata 2007-2013. Wiele przedsiębiorstw i gospodarstw już z nich korzysta, finansując swoje najważniejsze cele - czy Ty należysz do tej grupy?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi NIE to jeszcze nic straconego. Cały czas masz szansę na dofinansowanie, więc nie przegap okazji!!!
Zwłaszcza, że jeszcze nigdy uzyskanie unijnej dotacji nie było tak proste. Wystarczy sprecyzować, w jakim programie pomocowym należy szukać środków dla siebie. A następnie utworzyć wniosek o dotację wraz z wymaganymi załącznikami.

Najważniejsze, że posługując się odpowiednim narzędziem może tego dokonać każdy, nawet jeśli nie posiada rozległej wiedzy na temat procedur aplikacyjnych.

Każde przedsiębiorstwo i gospodarstwo może sfinansować swoje najważniejsze cele oraz codzienne, realne potrzeby ze środków pochodzących z unijnych i krajowych programów pomocowych.